Masáže

Co je kromě posilování a správného jídelníčku klíčové k růstu svalů? Přece regenerace. A jak jinak dopřát svalu regeneraci, než masáží! Naši zkušení maséři tě zbaví výmluv typu „Dneska mě všechno bolí.“ – budeš se tak moct věnovat sportu víc, než kdy předtím.

Naši maséři

Lenka

Jmenuji se Lenka a začala jsem masírovat, když mi bylo 11. Mojí první klientelou byla rodina. Dělala jsem atletiku a s tím jsem měla spojené i zranění a různě natáhlé svaly. Protože mám ke sportu blízko a ráda bych mu zůstala nablízku, rozhodla jsem se pomáhat lidem po fyzické zátěži.

Pepa

Jmenuji se Pepa a masážím se věnuji přibližně 3 roky s praxí mobilního maséra. Jako morbidně obézní teenager jsem začal v 15 letech chodit do fitka, kde jsem narazil na spousty lidí, kteří měli problémy s pohybovým aparátem. Velmi mě tento problém zaujal a rozhodl jsem se vydat cestou, kde mohu lidem pomoci od bolesti a dopřát namáhanému svalstvu zaslouženou regeneraci.

typy masáží

Masáže se dělí podle toho, co od nich očekáváš. Jestli ti záleží primárně na podávání výsledků, měl bys šáhnout po sportovní masáži. Jestli si chceš spíš odpočinout, pak bude správná volba relaxační masáž. Pojďme si je rozebrat a poukázat na specifika obou z nich.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese ti to pravé uvolnění. Dotek působí pozitivně na naši emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu.

Kde nás najdete

Kde nás najít se dozvíte zde