Kdo jsme

Jsme PetaGym, místo ve kterém jsou sport a vášeň totéž. Naším úkolem je zákazníkům poskytnout vše, co povede ke zlepšení (nejen fyzického) zdraví. Víme totiž, že pohyb je to nejlepší co pro naše těla můžeme udělat. A když už ho bude dost, pak nastává prostor pro relaxaci v našem wellness centru nebo u šikovných rukou našich masérů.

PetaGym funguje již od roku 2021 a za tu dobu se toho mnoho změnilo. Co ale zůstává stejné je chuť neustále věci zdokonalovat. Proto, když budeš mít návrh na zlepšení, dojdi nám ho sdělit na recepci. Budeme za to rádi.

Vize:

Cílem je budovat ekosystém sportovišť a služeb, které umožňují lidem vést aktivní život v prostředí, kde se cítí dobře, kde jsou respektováni a mohou být sami sebou. Chceme je dostat na chvíli pryč od monitorů a vést je k tomu, aby spolu komunikovali.

Hodnoty:

  • Respekt – Je pro nás důležité, aby se lidi navzájem respektovali a nezasahovali do osobního prostoru ostatním.
  • Odvážnost – Nebojíme se riskovat a zkoušet nové věci. Všichni umíme vzít zodpovědnost do vlastních rukou a zároveň jsme připraveni nést následky za naše rozhodnutí. 
  • Rychlost – snažíme se posouvat rychle dopředu. Děláme chyby a učíme se z nich. Raději dva kroky dopředu a jeden zpět, než jeden promyšlený dopředu.
  • Nehledáme jednoduchá řešení – Máme rádi výzvy, baví nás mít před sebou složité věci a ty řešit. Chceme posouvat své limity.
  • Svoboda – Jsme svobodní. Každý má možnost být sám sebou, říct si co chce atd. Neznamená to ale anarchii, pravidla jsou pro nás důležitá a řídíme se jimi.